Budowlany sprzęt

» Drabiny aluminiowe

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w zakresie sprzedaży szerokiego asortymentu, najwyższej jakości drabin pozwala nam zapewnić naszym klientom drabiny realizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapewniamy naszym klientom drabiny renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

kategorie » Budowlany sprzęt, Budowlane,» EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki

Sklep internetowy EBMiA.pl posiada niezwykle obszerny asortyment elementów budowy maszyn oraz automatyki przemysłowej. Z całą pewnością można stwierdzić, iż posiadamy produkty wyłącznie najbardziej uznanych producentów. Dzięki temu każdy Klient będzie zadowolony z naszej oferty.

kategorie » Budowlany sprzęt, Budowlane, Techniczne,» Alarmy bezprzewodowe Kraków

Sklep Maksy24.pl zajmuję się sprzedażą systemów alarmowych. Sprzedajemy pojedyncze podzespoły jak i również komplety systemów alarmowych które świetnie nadają się do małych, oraz średnich pomieszczeń takich jak gospodarstwa domowe, sklepy, magazyny czy garaże. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

kategorie » Elektronika, Budowlany sprzęt, Dom wyposażenie,» Megachemie - chemia budowlana, posadzki przemysłowe

MEGACHEMIE - producent chemii budowlanej oferuje pełny asortyment wyrobów stosowanych w budownictwie przemysłowym, inżynieryjnym, a także w sektorze budownictwa ogólnego.Sklep - posadzki przemysłowe, farby antykorozyjne, zaprawy PCC do naprawy betonu, posadzki epoksydowe, izolacje przeciwwodne, hydroizolacje, iniekcje i kotwienie, wzmocnienia konstrukcji.

kategorie » Budowlane, Budowlany sprzęt, Dom wyposażenie,» metalex.poznan.pl - Spawarki

Kupno spawarki nie należy do rzeczy łatwych. Osoby, które pracują na co dzień przy spawaniu, są obeznane z różnymi narzędziami. Nie jest tak dobrze z amatorami, którzy potrzebują spawarki okazyjnie do zadań domowych. Jest to drogi sprzęt, który musi być przemyślany. Amatorzy muszą zastanowić się, co dokładnie chcą spawać (np. jaki rodzaj metalu, jak gruby metal), w jakich warunkach będzie się spawało itd. itp. Przedsiębiorstwo Metalex ma duży wybór różnych narzędzi i rzeczy spawalniczych, które realizuje przez sklep tradycyjny, jak również ogólnodostępny sklep internetowy.

kategorie » Budowlany sprzęt, Elektronarzędzia,