Grafika

» kubekfoto.pl kubki z własnym nadrukiem foto kubki

W ofercie kubki z nadrukiem piękne wzory specjalnie dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. Doskonałe na różne okazje i trafiające w rozmaite gusta. Kubek z nadrukiem to taki gadżet, który jest uniwersalny i można podarować go w prezencie każdemu

kategorie » Grafika, Programy inne, Sterowniki,» Movemouse - tworzenie stron www, pozycjonowanie stron internetowych

Świadczymy także usługi z zakresu pozycjonowania i seo witryn internetowych, wykonujemy aktualizacje już istniejących stron, oferujemy szablony Allegro, sklepy internetowe, obróbkę zdjęć, copywriting oraz tłumaczenie stron. Jesteśmy przekonani, że projektowanie stron jest jak malowanie wirtualnego obrazu. Jak każde arcydzieło, tak i strona internetowa mówi wiele o staranności i umiejętnościach wykonawcy. Pierwsze wrażenie, jakie wywoła u potencjalnych klientów dana strona internetowa, jest niesłychanie ważne i ma bezpośredni wpływ na opinie odbiorców o danej firmie.

kategorie » Internet, Grafika, Programowanie,» Polskie Forum Użytkowników GIMP'a

Polskie Forum Użytkowników GIMP'a - darmowego programu do obróbki grafiki rastrowej, konkurencji dla Photoshopa. Na Forum znajdziesz ciekawe dyskusje, tutoriale, galerie prac, pomoc.

kategorie » Grafika,» SmartMorph

SmartMorph program do efektownego przekształcania jednej grafiki w inną, w ten sposób tworząc ciekawą animację. Na przykład otwieramy dwa obrazki, jeden jako początkowy, drugi jako końcowy. Następnie należy zaznaczyć na obydwu punkty charakterystyczne np. oczy na portrecie kobiety i zdjęciu kota. Na podstawie tych punktów program wygeneruje płynne przejście jednej grafiki w drugą. Animacje gotową zapisujemy w formacie AVI. Fast, advanced morphing program. The program can morph one picture to another or make funny effects with one picture. It allows the user to resize and crop the pictures to achieve the best results when morphing. The resulting animation can be computed and displayed real-time or it can be saved to disk.

kategorie » Grafika,» Screenshot Pilot

Przechwytuje rozmaite fragmenty ekranu wskazane kursorem. Potrafi wydobywać grafikę z plików wykonywalnych EXE, lub z dynamicznych bibliotek DLL. Program posiada ograniczoną opcję fotretuszu. Two Pilots is a company that develops software: for office, for digital camera users, for internet, educational software, for software developers, and other useful utilities.

kategorie » Grafika,