Narzędzia

» obsługa informatyczna firm

Aplikacje dla placówek zwykle są sprzedawane z kluczami na jedno lub parę laptopów. Należałoby także wyróżnić systemy w wersji kartonowej czasami nazywanej wersją box i wyprzedawane jako płyty lub ze sprzętem komputerowym zwanymi jako OEM. Na koniec nadmienić należałoby że udana obsługa informatyczna przedsiębiorstwa jest przede wszystkim uwarunkowana od jakości oraz różnorodności oprogramowania.Każda szanująca się firma komputerowa posiada w swojej ofercie programy dla firm. Niejednokrotnie można natknąć się przedsiębiorstwa zajmujące się wyłącznie wyprzedawaniem programów.

kategorie » Programy inne, Bezpieczeństwo, Narzędzia,» TKomp

Moduł NND DOC jest przeznaczony głównie do wspomagania obiegu dokumentów takich jak: elektroniczne faktury, pisma przychodzące i wychodzące, umowy, podania, oferty, zamówienia i wszelka korespondencja zewnętrzna. Narzędzie umożliwia przygotowanie metryki faktury w celu ewidencjonowania wymaganych informacji oraz przygotowanie obiegu faktury na podstawie faktycznej drogi jej dekretacji oraz akceptacji

kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,» TKomp

Producent oprogramowania do zarządzania procesami. DMS jest systemem wspierającym obieg. Proszę zewnętrznej i wewnętrznej dokumentacji w organizacji. Istnieje możliwość integracji systemu z dowolnymi rozwiązaniami zewnętrznymi, jak systemy klasy ERP. Umożliwione zostało tworzenie, opiniowanie oraz zatwierdzanie umów. Istnieje też możliwość zarządzania dokumentami, projektami technicznymi oraz zmianami wymagań prawnych i ustaw. System integrowany z popularnym oraz dedykowanym oprogramowaniem zewnętrznym.

kategorie » Programowanie, Programy inne, Narzędzia,» GetRight

GetRight to najpopularniejszy program wspomagający pobieranie plików z internetu. Umożliwia ściąganie plików w wielu sesjach (można przerwać i ponowić ściąganie). Potrafi wyszukiwać szybkie mirrory serwerów. Program po angielsku, shareware.

kategorie » Internet, Narzędzia,» Teleport Pro

Teleport Pro firmy Tennyson Maxwell jest to niewątpliwie najpopularniejszy program internetowy służący do ściągania całych witryn Internetowych na lokalny dysk twardy. Pozwala tworzyć dokładne mirror-y (lustrzane odbicia) stron WWW, możemy wybrać typ ściąganych plików np. same obrazki lub archiwa np. ZIP, RAR czy ARJ. Program pozwala także ustalić maksymalny rozmiar pobieranych plików. Program po angielsku. Teleport Pro jest jednak shareware'm i przestanie działać po 40 - krotnym uruchomieniu i do czasu rejestracji ma limit pobrani plików w każdej sesji (500 plików) ale warto jeśli chcemy ściągnąć całą zawartość witryny.

kategorie » Internet, Narzędzia,