Ciekawe linki

» DOULA-MA Katarzyna Masojada-Chotkowska

macierzyństwo i rodzicielstwo to wielkie wydarzenie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta jest w stanie zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to szczególne momenty w życiu kobiet. Potrzebują one wtedy pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę podczas porodu i połogu. Jest to niezwykła pomoc, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego.

kategorie » Dla dzieci, Ciekawe linki,» Blog dla dzieci. Wiersze, bajeczki i inne atrakcje

Mój blog poświęcony jest dzieciom i rodzicom, a także wszystkim amatorom wierszy dla najmłodszych. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze, edukacyjne wiersze, które są mojego autorstwa. Nie zabraknie bajek z humorem i morałem, piosenek dla dzieci, a także wielu fantastycznych gier i zabaw.

kategorie » Ciekawe linki,» Ubrania dla dzieci

Sklep oferujący bogaty asortyment ubranek dla dzieci. Modne i bezpieczne ubranka niemowlęce i dziecięce w niskich cenach poleca sklep internetowy BeeBaby.pl do którego mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

kategorie » Dla dzieci, Ciekawe linki, Sklepy hurtownie,» Rajdladzieci.pl - multimedialny sklep dla dzieci

Ideą działania sklepu jest przede wszystkim przekazywanie maluchom wiedzy i dobrych wartości poprzez zabawę i ciekawe produkty edukacyjne. W naszej ofercie staraliśmy się zgromadzić artykuły bezpieczne, kolorowe, atrakcyjne dla dziecka i rodzica. Znajdziesz u nas szeroką gamę książek i książeczek edukacyjnych i religijnych, bajki dvd, muzykę dziecięcą, gry komputerowe, planszowe i karciane, gadżety chrześcijańskie i wiele innych produktów dla dzieci. Dla rodziców przygotowaliśmy ciekawe poradniki wychowawcze, albumy okolicznościowe i wiele pomysłów na prezenty.

kategorie » Sklepy hurtownie, Multimedia film video, Ciekawe linki,» Urwisowo

To portal inny od wszystkich, które znaleźć można w sieci, nie skupia się bowiem tylko i wyłącznie na informowaniu o imprezach kulturalnych i warsztatach adresowanych do dzieci i młodzieży, równie istotne są tutaj zagadnienia dotyczące edukacji i zdrowia. Wiele miejsca poświęcamy także rekreacji i zajęciom sportowym. Rodzice znajdą tutaj interesujące porady dotyczące m.in. problemów wychowawczych. Z URWISOWEM możemy także podróżować po województwie łódzkim, jak i po najciekawszych miejscach w całej Polsce.

kategorie » Dla dzieci, Dla nastolatków, Ciekawe linki,